Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Yolcu360 Novacar Firması Hakkındaki Şikayetim

profile
03 Haziran
1.299
Cansu'nun Teşekkür Mesajı
“Münevver hanım gibi bir çalışanınız var bence firmanın en kıymetlisi olmalı, baştan sona bıkmadan asla ses tonunu düşürmeden devam etti çözüm üretti elinden geleni de yaptı, Münevver cim ismin zor falanda değil çok güzel ezberledim her mecradan teşekkür de edeceğim, iyi ki seninle denk geldik başarın daim olsun firmanın senin gibilere çok ihtiyacı var”

Yolcu360 Novacar ® adında bir araç kiralama firması var ve bugün onlarla yaşadığım bir deneyimden dolayı şikayetçiyim. Arayan kişi, 1500 puanın altında bir puan veremeyeceğimi söylediğimde, bana 'siz kimsiniz' diye cevap verdi. İnsanlara değer vermediğinizi düşünüyorum ve daha önce aynı puana sahip daha karakterli firmalardan 30 günlük araç kiraladım ve hiç sorun yaşamadım. Kendinize ve müşterilerinize saygı duymanız gerektiğini düşünüyorum. Tutarsızlık gösteriyorsunuz ve müşterilerinizle nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenmeniz gerekiyor. Ben yolcu360'ı biliyorum ve oradan kiralama yapacağım. İnsanlarla nasıl konuşulması gerektiğini öğrenin ve çalışmaya başlayın. Şikayetimi her yere ileteceğim. Ayrıca, rezervasyonumu da iptal ediyorum. Firma yüzünden, 2 günlük bir rezervasyon için 1063 TL ödemem gerektiğini öğrendim. Hakkımı helal etmiyorum ve tüm mercilere durumu ileteceğim.

Yolcu360 Logo
03 Haziran 22:35

Sayın Cansu G. ben Yolcu360 Çözüm Merkezi'nden Simge, Öncelikle zaman ayırarak yapmış olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Siz değerli misafirimizden gelen tüm geri bildirimlerin bizim için değerli olduğunu belirtmek isteriz. Konu ile ilgili en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacağız.

Cansu
03 Haziran 23:46

Münevver hanım gibi bir çalışanınız var bence firmanın en kıymetlisi olmalı, baştan sona bıkmadan asla ses tonunu düşürmeden devam etti çözüm üretti elinden geleni de yaptı, Münevver cim ismin zor falanda değil çok güzel ezberledim her mecradan teşekkür de edeceğim, iyi ki seninle denk geldik başarın daim olsun firmanın senin gibilere çok ihtiyacı var

Benzer Şikayetler

Yolcu360 Yurt Dışı Araç Kiralama Kasko Mağduriyeti

profile
6 gün önce
202

Yolcu360 üzerinden gerçekleştirdiğim R_NS9W numaralı rezervasyonuma istinaden 04.08.2023 tarihinde Karadağ Tivat havalimanındaki Budget firmasından aracımı teslim almaya gittim. Bilgim dahilinde olarak, araç tesliminde iade edilmek üzere 200 euro civarında provizyon alındı ve teslim sonrası iptal ed...

Yolcu360 Yurt Dışı Araç Kiralama Kasko Mağduriyeti
5
Çözüldü

Yolcu360 Araç Kiralama Deneyimim

profile
2 hafta önce
20
"Müver hanıma ilgisi alakası için çok teşekkür ederim sorunumu çözdü gerekli hassasiyeti de gösterdi ben 360 da devam edeceğim belirtmek istedim her şey için teşekkür ederim"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Yolcu360 Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 55 dk
Benzer Şikayet Yaz