16 Mayıs
#11983555

Yolcu 360'ın Şikayetleri Kaldırmak İçin Uyguladığı Strateji!

20 Ekim 2018 tarihinde ''Yolcu 360 Vaat Edilen Araç Verilmedi, alt Kategori Sunuldu! '' başlığı altında yapmış olduğum şikayet ile ilgili tarafıma dönüş yapıldı ve mağduriyetimi karşılamayacak bir teklif sunuldu. Ben de tekliflerinin mağduriyetimin yanında çok düşük kaldığını ve bu sebeple memnuniyetsizliğim'in geçerli olduğunu belirttim. Ardından bir süre geçtikten sonra yeniden aranmışım, duymamıştım ve görür görmez geri aradım ve ulaşamadım, defalarca aramama rağmen ilgili kişi size geri dönüş yapacak cevabı ile oyalandım, ardından da tarafıma Sikayetvar.com'dan mesaj geldi ve size ulaşılamıyor, bu sebepten şikayetiniz ilgili kural gereği kaldırılacaktır mesajı geldi. Hemen durumu anlattım, itiraz ettim, bunun üzerine yetkili uzun süre sonra beni aradı ve aynı teklifi yaptı, kabul etmedim çünkü zararımın yanında hiçbir anlamı olmayan bir hediye teklifi.


Şikayetin kaldırılması ile ilgili yapılmış olan kötü ve çirkin bir strateji olduğunu düşünmedim, daha doğrusu o kadar da olamaz dedim. Uzunca bir sürenin ardından ilgili firma telefon yanımdayken 3 kere çaldırdı ve açana kadar kapandı. Neyse bir süre sonra da tesadüfen fark ettim ki şikayetim yayından kaldırılmış. İşte o zaman kesinlik kazandı ki bu çok çirkin bir oyun. İlgili kurallar gereği şikayetçiye ulaşılamayınca şikayet kaldırılıyor Sikayetvar.com'dan. Yolcu 360 firması da bu kuralı çirkin ve nahoş bir şekilde stratejiyle kullanıyor.


Apaçık belli ki şikayetçiye ulaşılamıyor, ilgili kuralınız gereği kaldırın şikayeti denmiş, bir kere arayıp o da 3 kere çaldırma sonrası. Burada Sikayetvar.com'a da sitemim var neden ilkindeki gibi haber vermediniz ikincisinde, konuyu bana da sormalıydınız, sizden de bir açıklama bekliyorum. İşin kısası hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım, zaten hiç ama hiç memnun kalmamıştım firmadan, şimdi bu yapılan olay gerçekten midemi bulandırdı, hem sosyal medyadan hem de çevremdeki herkese de bu olayı anlatacağım.

Levent Levent 2.734 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler