30 Aralık 2019
#13344635

Yolcu 360 Paramı İstiyorum!

27/12 cuma günü kiralamak istediğim araç için 2 defa çekim yapıldı. Yapıldığı gibi Findeks notunu öne sürüp para iadesi yapılmadı. Madem aşama çekim noktasına kadar geliyorsa Findeks neden öğrenilmiyor.


Çünkü milletin parasını 3-5 gün yatırıp çeviriyorlar. Ben bugün paramı istiyorum. Mağdur ettiğiniz gibi, paramı çevirmenize asla izin vermem. Hukuk sürecini bugün itibariyle başlatır mağduriyet giderleri, avukatlık giderleri, paramı yatırıp çevirmenizin faizini ve manevi tazminat haklarımı kullanır sizden o parayı misliyle alırım. Sizinle ilgilenmeyen bu konunun üstüne düşüp de, işini yapmayan tüm kurul ve kuruluşları da beraberinde sürüklerim.

İbrahim İbrahim 2.772 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yolcu 360 Temsilcisi30 Aralık 2019

    Merhaba İbrahim Bey, Sizlere telefon numaranızdan ulaşmayı denedik fakat ulaşamadık. Rezervasyonunuzun iptal ve iade işlemlerinin tarafımızdan başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğine dair sanalpos ekran görüntüleriyle birlikte önceki mailimizde sizlerle paylaşmıştık. 29 Aralık 2019 tarihinde işlemler tarafımızdan sonuçlandırılmıştır. Ekran görüntülerini ekte bulabilirsiniz. Koşulsuz iptal ve iade garantisi sunan bir firma olarak, tüm misafirlerimizin talepleri en ivedi şekilde gerçekleştirilmektedir. İlgili tutarlar bankanıza iletilmiştir. Bankacılık sisteminde ücretlerin hesabınıza yansıması belli bir gün alacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları