Yolcu 360 Farklı Araç Gönderilme Sorunu

Halim Halim14 Temmuz 21:57

Resimde görülen rezervasyon bilgilerindeki aracı Yolcu 360 in çalıştığı nissa denilen firma temin edemeyip yerine başka araç önerdi. Kabul etmeyince araç ayarlayınca dönüş yapacaklarını söylediler. Tabii ki sağdan soldan bulmaya çalışıp bulamayınca 3 saatin sonunda Findeks notunu bahane ederek iptal ettiler. Akabinde yolcu360 ile yaptığım 7 görüşmede her seferinde dönüş yapacaklarını söyleyip dönüş yapmayanlarla dolu bir çağrı merkezi ile karşılaştım. Sonuç olarak içimden geçenleri yazamıyorum. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Halim 14 Temmuz 22:09

Ben ta en başında yolcu 360a benim muhatbım sizsiniz o yüzden kiralıyorum dediğimde kefiliz diyen şirket sorun çıkınca ölü taklidi yaptı. Aylar öncesinden planlamasını yaptığım yıllık iznimi ona göre ayarladığım bütün tatilimi berbat ettiler. Ailemi ve beni çok mağdur ettiler. Defalarca arayıp bütün çalışanları ile birebir konuştuğum halde her seferinde bilerek başka çalışana yönlendirdiler. Yarın öbür gün araç kiralayacaksanız yolcu 360 teminatına güvenmemenizi öneririm.

Yolcu 360 Logo Yolcu 360 14 Temmuz 22:07

Değerli Misafirimiz Halim Bey, Şikayetiniz ile ilgili incelemeler başlatılmıştır ve tarafınıza memnuniyet çerçevesinde geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Yolcu360.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler