21 Kasım
#13020234

Yolcu 360 Ekstra Ücret Talebi!

Yolcu360 sitesine rezervasyon yapıp ücretimi çektiler. Arabayı almaya gittiğimde Findeks notunu bahane edip ekstra ücret talep edildi. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede isim soyisim şirket bilgileri ve mersis numarasını istediğimde telefonda bu bilgileri veremeyeceklerini söylediler.

Celil Celil 1.795 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Celil22 Kasım

  Cevabınız da gün içinde ücret iadesi yapılacak ifadesi kullanıyorsunuz. İadem yapılmadı dediğimde sıraya koyuyoruz falan filan diyorsunuz. Bir kere de sözünüzün arkasında durun lütfen kıvırmadan.

 • Yolcu 360 Temsilcisi22 Kasım

  Merhaba Celil Bey, Rezervasyon iptallerinde ücretler tarafımızda uzunca günler bekletilmemektedir. Tüm işlemler sırasıyla yapılmaktadır. İşleminizin sırası geldiyse yapılacaktır ve işlem 1 iş günü (24 saat)' i geçmemektedir. Kontrol sağladığımızda da ücret iadenizin çıkışı tarafımızdan gerçekleştirilmiş olarak görülmektedir. Tüm misafirlerine %100 ücret iadesi garantisi sunan ve bu konuda her işlemi imtina ederek gerçekleştiren bir firma olarak ''paraları çalıyor'' söylemlerinizi asla kabul etmeyeceğimizi bilmenizi isteriz. İyi çalışmalar dileriz.

 • Celil22 Kasım

  Yolcu360 firmasını dün yazdığı cevapta ‘ücret iadesi gün içinde yapılacaktır’ ifadesine istinaden yazıyorum. Ücret iadem dün de bugün de gerçekleşmedi. Yolcu360 insanların paralarını çalmaya devam ediyor.

 • Yolcu 360 Temsilcisi21 Kasım

  Celil Bey, Kiralama koşulları sabittir ve anlık olarak keyfe keder değiştirilemez. Her firmanın kendine özgü kiralama koşulu ve talep etmekle yükümlü olduğu belgeler bulunmaktadır. Web sitemizde bulunan araç uygunluklarını ve ücretlendirmelerini yine firmalar belirlemektedir. İade işleminiz de gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Yardımcı olmamızı istediğiniz her konuda 7/24 misafir hizmetlerimizle iletişime geçebilir, destek alabilirsiniz. Yolcu360'ı tercih etmiş olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

 • Celil21 Kasım

  Tekrar beyan etmek isterim ki yaptığınız uygulama insanları zamanlarını ve paralarını gasp etmekten başka bir şey değildir. Firmanızın bu tutumunu insanlara ve firmanızı kullanmak isteyenlere tekrar söylüyorum. Yolcu360 haksız kazanç sağlayarak müşterilerinin paralarını son dakika koşulları değiştirerek gasp etmektedir. Ücret iadesini hala yapmamıştır. Zamanımı ve emeğimi çalmıştır.

 • Yolcu 360 Temsilcisi21 Kasım

  Celil Bey, Erken rezervasyon yaptırdığınız için uygun fiyatlardan kiralama gerçekleştirmişsiniz. Fakat firma size araç çıkışı sağlayamadığı için farklı firmalarında fiyatları takdir edersiniz ki farklılık göstermektedir. Her firmanın araç kiralama fiyatı aynı değildir. Tekrar beyan etmek isteriz ki, Findeks sorgulaması ile ilgili web sitemiz üzerinden yapılan kiralamalarda misafirlerimize ekte sizlerle paylaşmış olduğumuz ve onayınız dahilinde yapılan işlemde okumakla yükümlü olduğunuz kiralama koşullarında sunulmuştur. Puan bilginiz sizde mevcut değilse 7/24 destek hattımız 0850 360 5 360 numaralı telefondan misafir hizmetlerimizde destek alabilir ve sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca bu bilgiyi bankanız veya mobil bankacılık uygulamanız üzerinden de edinebilirsiniz. Misafir hizmetlerimizden arama yapılarak sağlanan işlemlerde findeks puanı hakkında bilgisi olmayan misafirlerimize sorgulama yapma imkanı sunulmaktadır. Saygılarımızla,

 • Celil21 Kasım

  Rezervasyon yaptığım tarihte verdiğim bilgiler ile aracı almaya gittiğimde verdiğim bilgiler aynı olmasına rağmen nasıl oluyor da kiralamada fiyat farkı çıkıyor. Eğer Findeks notu düşükse hiç kiralama yapmamanız gerekir. Ekstra ücret talep edip yeni kiralama yapın diyorsanız bu açıkça dolandırıcılıktır. Ya da rezervasyon esnasında sorgulama yapılıp buna göre kiralama yapmanız ya da yapmamanız gerekir.

 • Yolcu 360 Temsilcisi21 Kasım

  Celil Bey, Misafir hizmetlerimizi telefon ile arayıp işlem yapmak isteyen ve puan bilgisi bulunmayan misafirlerimize bu imkanı elbette sunuyoruz. Web sitemiz üzerinden işlem gerçekleştiren misafirlerimize de ekstra olarak kiralama koşulları, sırasıyla sms bilgilendirmesi ile araç teslim sırasında sorgulama yapılacağı bilgisi aktarılmaktadır. Rezervasyonunuz 7 gün önce oluşturulduğu için o gün ki fiyatlarla, bugün sorgulama yaptığımızda çıkan fiyatlar birbirinden farklı olabilir. Araç kiralama fiyatları firmalarımız tarafından güncel olarak belirlenmektedir ve sisteme entegresi yine firmalarımız tarafından yapılmaktadır. Ücret ödeyip rezervasyon oluşturmanız, erken rezervasyon imkanı ve uygun fiyatla işlem yapmanızı sağlamaktadır. Saygılarımızla,

 • Celil21 Kasım

  Bu sorgulamayı araç alırken değil, rezervasyon yaparken sorgulamanız gerekiyor. Son dakika puanını bilmeyen kişilere fırsatçılık yapıyorsunuz. Kaldı ki ekstra ücret niye istiyorsunuz yeni bir firmadan araç kiralamak için. O anda mı Findeks puanını yükseltiyorsunuz. Yaptığınız insanları araç kiralama yerine kadar getirip Findeks puanınız yetersiz deyip, başka firmadan üzerine para ekleyip kiralama yapmalarınız sağlamak. Düpedüz dolandırıcılık

 • Yolcu 360 Temsilcisi21 Kasım

  Değerli Misafirimiz Celil Bey, Yolcu360 yüzbinlerce misafire hizmet veren, en iyi fiyat garantisi, %100 ücret iadesi imkanları sunan ve % 100 misafir memnuniyeti hedeflemiş Türkiye'nin en büyük araç kiralama platformudur. Yapmış olduğunuz kiralamayı kontrol ettiğimizde, web sitemiz üzerinden gerçekleştirilmiştir. Kiralama yapmış olduğunuz firmanın kiralama koşullarını kabul ettiğiniz için de rezervasyonunuz oluşturulmuştur. Ekte ekran görüntüsünde göreceğiniz üzere herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına firmamızın kiralama koşullarında Findeks bilgisi yer almaktadır. Rezervasyonunuz kiralama koşullarını okudum ve onaylıyorum butonunu işaretlediğiniz için onaylanmıştır. Saygılarımızı sunarız. Yolcu360.

Ziyaretçi Yorumları