10 Kasım
#12936708

Yolcu 360 Efsaneler Ve Uzmanlar!

Araç kiraladım ve hiçbir değerlendirme yapmadılar, yapsalar bile istediklerini eklerler. 2 defa araç kiraladım ikisinde de çözüm olmadı. 724 rent a car'dan 2 haftadır bir kesintinin detayını öğrenemedim. Yolcu360'in efsaneler ve uzmanlar takımı varmış. Dinliyorlar ama bir sonuç çıkartamıyorlar. 2 haftadır bir HGS kesintisinin detayını yollayamadılar. Site üzerinde sigorta hakkında kelime oyunu yapılmakta, kaza durumunda polis kaydı istenmekte. Yaralanma olmadan hiçbir kazada polis gelmez. Araçlarda trafik sigortasından başka bir şey yok. 0 yani. Kasko istersen ekstra, onu da araç alırken öğreniyorsun. Fiyatlar ondan ucuz. Onu da son dakika arabayı alırken öğreniyorsunuz. Araca acil ihtiyacınız varsa (ki genelde öyle) HGS bedeli+%18kdv+%30 hizmet bedeli ödemeyi kabul ediyorsunuz yolcu 360 bizi çileden çıkarmak için değil, bizi yol çıkarmak için varmış. Yola çıkıyoruz ama Allah'a emanet çıkıyoruz.

Muhlis Muhlis 3.329 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Muhlis'in Teşekkür Mesajı21 Kasım

    Süreci profesyonelce ve hassasiyetle yöneten ceyhun bey'e çok teşekkür ederim. Verdiği sözleri zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirdi.

  • Yolcu 360 Temsilcisi10 Kasım

    Değerli Misafirimiz Muhlis Bey, Şikayetiniz ile ilgili sizleri aradık fakat ulaşamadık. Tarafınıza tekrardan arama sağlayacağız. Saygılarımızla, Yolcu360.

Ziyaretçi Yorumları