Yolcu 360 Bu Kadar Olmaz

Mustafa Mustafa15 Ekim 23:17

İnternet üzerinden yapmış olduğum kiralamamda inanılmaz bir mağduriyet yaşadım. Bir hafta önceden Kadıköy Green Motion ofisinden rezervasyon yapmama rağmen rezervasyon yaptığım aracın orada bulunmadığını ve farklı bir özellikte araç vereceklerini söylediler, fakat ben rezervasyonu yapmamda ki sebebim o aracın özelliklerinin bana uygun olmasıydı. Sizi Aradığımda beni Fenerbahçe şubenizdeki Rent Go markalı ofisinize yönlendirdiniz ve oradan taksiyle gittim kendi imkanlarımla mağduriyetim bitmiyor oraya gittiğimde 30 dakika rezervasyonumu bulamıyor yetkili arkadaş tam bulduk diyoruz her yerde iyi çıkan Findeks puanım tutmuyor hadi bakalım Kadıköy ofisine geri gidelim. Evet sonunda green motion ofisinizde bir araç kiralıyorum, yani saat 09.00'da rezervasyonum olmasına rağmen ben ancak 11.30 sularında kiralayabiliyorum aracınızı. Güzel sorunsuz bir şekilde kullanıyorum aracı ama biter mi sıkıntılar? Hayır bitmez. Aracı teslim etmeden yakıt çubuğu 1 çizgi geride olduğu için 20 TL atıp ilerletmek istiyorum ilerlemiyor, tekrar 20 TL daha attırıyorum yine ilerlemiyor. Bu durumu teslim alan arkadaşınıza bildiriyorum ve elimdeki fişleri gösteriyorum ama tekrar atmam gerektiğini söylüyor. Tamam atıyorum bitti mi? Hayır. Aracı teslim ederken benim hiç fark etmediğim bir sorun çıkıyor aracın ön tamponunun sağ tarafında hafif eğiklik çıkıyor. (bir kaza değil çizik yok tahminim park halindeyken bir araç yanlışlıkla ittirmiş) Bu kadar mağduriyetin karşılığında hatalarınızı unutup benim hatamı görmezden gelemiyorsunuz, o kadar yerde kiralama yaptım ama bu kadar mağdur eden bir firma görmedim aracın hasarıyla ilgili benden 100 TL tahsil edildi, sizin hatanızda "bir yanlışlık oldu beyefendi", bizim hatamızda ise "bizden kesilir", sizi şiddetle kınıyorum.

Rezervasyon No : R_8**I Değiştirilen Rez. No : R_8J85

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mustafa 4 hafta önce

Bu yaptıkları rezillik yetmiyormuş gibi aracın ön tamponunun yan tarafındaki ufak bir göçük için benden yaklaşık 900 TL tutarında bir ücret tahsil ediyorlar, ben yetkili otomobil bayisinde çalışmıştım o tamponun Maximum tutabileceği 200 TL gibi bir ücret.! Arkadaşlar benim hayatım araç kiralama ile geçti ama böyle rezil bir firma görmedim, biraz fazla verin başka yerden kiralayın!

Yolcu 360 Logo Yolcu 360 16 Ekim 11:52

Mustafa Bey, Sizleri mevcut iletişim numaranızdan aradık fakat ulaşamadık. En kısa sürede tekrar şikayetinizle ilgili irtibat sağlayacağız. İyi günler dileriz. Yolcu360.

Yolcu 360 Logo Yolcu 360 16 Ekim 00:09

Değerli Misafirimiz Mustafa Bey, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Yolcu360.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler