20 Kasım
#13013054

Yolcu 360 Araç Tesliminden Sonra Yorum Yapamama

Yolcu 360 üzerinden 3 günlük araç kiralamış bulunmaktayım. Aciliyetim olduğu için aracın pis ve bakım ikaz ışıklarının yanmasına ve yağ göstergesinin az olduğu ibaresine rağmen firmanın onayı doğrultusunda aracı teslim aldım. Aracı iade ettikten sonra 7 iş günü sonrası ekstradan kesilen -160 TL'nin ne üzerinden kesinti yapmadıklarını bilmediklerini firmayla görüştüklerini söyleyip 3 iş günü içinde döneceklerini söylediler bu arada (3 iş günü doldu) ben de bu firma hakkında Yolcu 360 sitesinde bu firmaya yorum yapmak istiyorum insanlar bilgilensin diye sadece aracı alırken yorumlayabiliyorsunuz diye müşteri hizmetlerinden böyle bilgi edindim. Ben memnuniyetimi ve memnun olmayışımı alırken nasıl dile getirebilirim? Bu yüzden bu konu ile ilgili acil yardımlarınızı bekliyorum.

Tuğrul Tuğrul 1.824 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yolcu 360 Temsilcisi27 Kasım

    Merhaba Tuğrul Bey, Sizleri mevcut numaranızdan arıyoruz fakat ulaşamıyoruz. Telefon numaranız sürekli meşgul çalmaktadır. Email adresinizden görüşme talebimizin olduğunu belirttik. Geri dönüşünüze istinaden sizlerle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Yolcu360.

  • Yolcu 360 Temsilcisi26 Kasım

    Merhaba Tuğrul Bey, Sizleri mevcut numaranızdan arıyoruz fakat ulaşamıyoruz. Gün içerisinde tekrar arama gerçekleştireceğiz. Saygılarımızla,

  • Yolcu 360 Temsilcisi20 Kasım

    Değerli Misafirimiz Tuğrul Bey, Şikayetiniz ile ilgili sizleri aradık fakat sisteme kayıtlı telefon numaranızdan ulaşamadık. Konuyla ilgili tekrar sizlere arama gerçekleştireceğiz. Saygılarımızla, Yolcu360.

Ziyaretçi Yorumları