sta-4-hoverİyi Çözüm

Yolcu 360 Araç Teslimatı Sorunu

Selim Selim03 Ağustos 21:31

4 gün aracı kiraladım. 2650 TL ücretini ödedim. Yolcu 360'a aracı teslim almaya gittiğimde aracı 7/24 firmasından alacağımı söylediler. Bu sefer gittim o firmadan teslim aldım tatil için yola çıktım. İstanbul u çıkarken tedarikçi firma arayarak aracı 3. Gün teslim etmem gerektiğini söyledi. Bir gün daha uzatmak istiyorsam 800 TL daha ödemem gerektiğini söylediler. 

Kendilerine ödemeyi Yolcu 360'a ödediğimi söyledim kapattım. Yolcu 360 yetkilisini aradım sorunu söyledim. Tatilinize devam edin problem halledildi dedi. Fakat Tekirdağ'ı geçerken tedarikçi firma tekrar aradı ve aracı hemen getirmemi söyledi. Tatilim iptal oldu. Otele ödediğim param gitti. Aracı yola çıkacağım için depoyu full doldurmuştum o gitti. 

Kısacası aracı sana kiralarken ilgilenen Yolcu 360 parasını alıp cebine koyduktan sonra sizi hiç tanımadığınız tedarikçi firmayla baş başa bırakıyor. Bayram tatili bitsin hukuki yollarla hakkımı arayacağım. Maddi manevi bana yaşattığınız kaybı sizden alacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yolcu 360 Logo Yolcu 360 03 Ağustos 21:42

Değerli Misafirimiz Selim Bey, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılacak ve tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Yolcu360.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler