Yolcu 360 ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Veli'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Mağduriyetler Silsilesi Yolcu 360 Windy Car

1.413görüntüleme
Veli
Veli 15 Kasım 2020 12:21
ÇözüldüÇözüldü
Veli'nin Teşekkür Mesajı
“Teşekkür ederim sorunum çözüldü Ceyhun beye”

13 Kasım 2020 tarihinde yolcu360 web sitesinden Windy Car firmasına ait olan 13-14 Kasım arası bir günlük araç rezervasyonu yaptım. Gerekli bütün kuralları okuyup Yolcu 360 sitesiyle teyit ettik. Kurallar 21 yaş üzeri 2 senelik ehliyet çipli kimlik veya ehliyet kendi adıma düzenlenmiş isim yazan kredi kartı 1500 Findeks puanı adınıza düzenlenmiş kredi kartından 500 TL provizyon çekileceği söylendi bende bu şartlara uygun olduğum için rezervasyonumu tamamladım aracı almak için Sancaktepe'deki evimden Sabiha Gökçen Havaalanı'na taksiyle gittim ve 90 TL taksi parası verdim aracı almak için ofise gittim ve bana 4000 TL kredi kartı limiti olmanız gerektiğini söyledi ve aracı veremediklerini belirttiler ve Yolcu 360'la iletişime geçmemi söylediler.

Bende aradım durumu anlattım yaklaşık 5 defa müşteri temsilcisi sizi biraz bekletip döneceğim deyip telefonu kapattı en sonunda m** isimli temsilciyle konuştum. Beni başka bir araç kiralama firmasına yönlendirdi. Onlarla görüştüm ve haklı olarak onlardan kiralamadığım için onlarda yardımcı olmadılar araç alma saatim 23:00 'dı ve bana temsilci sabah 09:00 yardımcı olabileceğini belirtti bende uzun yoldan gelindiğimi belirttim git gel tekrardan daha büyük masraf olacağını bana şu anda hakkım olan bir araçla yardımcı olmalarını rica ettim. Beni telefonda uzun süreler bekletip rezervasyonumu iptal edebiliriz deyip diğer türlü yardımcı olamayacağını söyledi.

Benden kaynaklı bir sorun olmadığını ve aracımızın olmadığını belirtti benim mağduriyetim ertesi gün yaptığım plan ve verdiğim taksi paraları yanıma kâr kaldı. Yolcu 360 sitesi gerçekten insanları benim gibi orada bir çok insanı mağdur etmiş ve hiçbir şekilde bunu telafi etmemiştir çok rica ediyorum. Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum ve kendilerini daha çok geliştirmelerini ve insanlara yardımcı olmalarını rica ediyorum.

Yolcu 360 Logo
Yolcu 36015 Kasım 2020 12:39

Değerli Misafirimiz Veli Bey, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Anlayışınıız için çok teşekkür ederiz. Yolcu360.

Veli
Veli16 Kasım 2020 10:19

Teşekkür ederim sorunum çözüldü Ceyhun beye

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler