Yolcu 360 Araç Teslimi Fiyat Şikayetleri

(7 şikayet)
Şikayet Konuları

Yolcu 360' dan 3 gün önce araç kiralamak için rezervasyon yaptım. Rezervasyon sırasında Findeks notunuza bakılıyor dediler. Bende ok dedim bugün aracımı teslim almak için green motion firmasına gittiğimde Finde…

07 Ağustos SevcanSevcan 4.105
Yolcu 360

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

12 Temmuz HalilHalil 2.240
Halil Teşekkür Mesajı Firma tarafından mağduriyetim giderildi teşekkürler.

Kadir'in Teşekkür Mesajı

Yaşadığım olumsuzluk gerçekten küçük ama çok çok rahatsız edici idi Ceyhun bey bence bu şirketin pelerin giymiş kahramanı, sadece telefonu açıp merhaba demesi iyi insan olduğunu gösteriyor ve yaşanan olumsuzlukları yok ediyor. Bir daha asla bu firmayla işim olmaz derken yarın bu firma üzerinden araç kiralamayı düşünüyorum başarılar... Teşekkürler.
14 Haziran KadirKadir 2.258

Emin'in Teşekkür Mesajı

Ceyhun Bey, gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkürler. Bütün sorun windycar firmasının banka anlaşması kaynaklı olduğu ile ilgili. Bu sırunları yaşamamanız için müşterilere; * provizyon iadesinin bir ayı bulabileceğini mutlaka takip etmeleri gerektini iletin. * Yapılan sözleşmenin ve imza atılan tüm evrakların mutlaka bir bushasını müşteriye verin. * Araç tesliminde mutlaka araç teslimi ve iade ile ilgili net bilgiler içeren teslim tutanağı düzenletin. Fikrim ve önerim bu yöndedir. Saygılarımla.
28 Nisan EminEmin 2.862

Kaan'ın Teşekkür Mesajı

Hülya Hanım'ın yoğun ilgisi neticesinde sıkıntım çözülmüşür.
02 Temmuz 2018 KaanKaan 3.684

Ergün'in Teşekkür Mesajı

Yolcu360 görevlisi Umit Bey'e ilgisi için ve hızlı bir şekilde problemimi cozdugu için teşekkürler.
05 Şubat 2018 ErgünErgün 13.938

Adnan'ın Teşekkür Mesajı

Yolcu360 firmasından çok hızlı bir dönüş oldu ve şikayetim konusunda Aykut Çifçi sorunumun halledilmesi konusunda tüm imkanlarını sağladı. Yine tavsiyem Yolcu360 olarak bilgilerin, müşterilere çok açık bir şekilde açıklanması gerekir ki; bu tür şikayetlerle bir daha karşılaşılmamasıdır. Teşekkürler.
27 Ocak 2018 AdnanAdnan 18.225

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları