Yol Yapımı

Yusuf K. |

Merhaba sayın yetkili ben daha önceden birkaç sefer bu şikayetimle ilgili belediye'ye başvuru yapmıştım ama onların sizin tarafınızdan yapılacağını söylediler. Sizden gelen arkadaşlar 2-3 ay önce bir çalışma yapıldı ve bu çalışmadan dolayı yolumuz bozuldu, bundan dolayı da kapımın önünde rögar kapağı var ve bu kapak tam olarak yerinde değil kapanmıyor, apartmanda 6 tane çocuk ve çocuğum benim düştü kafası yarıldı. Ben daha ne kadar bekliyeceğim buranın yapılması için ve asfalt olması için bir daha ki seferde eğer çocuklara bir şey olursa aksi takdirde hem maddi hem de manevi olarak tüm haklarımı arayacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  15:40

  Sayın Yusuf K.;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1486462330 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1486462330 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Yusuf K.
  27 Nisan
  17:53

  Yavuz selim mah. Aytuna sok. No:6/3 arnavutköy/istanbul

 • 27 Nisan
  17:34

  Sayın Yusuf K.;

  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem yapabilmemiz için başvuru hakkında net adres ve detay bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa