30 Ocak 2014 #2265444

YKM'den Aldığım Bot Deforme Oldu

2 ay önce Ankamall'de bulunan YKM sport firmasından Dockers marka 174.99 tl karşılığında bot aldım. 1 ay kullanımdan sonra deforme olan ürünü firmaya götürüp kontrol edilmesi için gönderilmesini istedim. 2 hafta içerisinde sonuçlanan ayakkabının üretim hatası olduğu kabul edildi para iadesi olmadığı için firmadan" istediğim ürünü alabilme imkanı" ile çek verildi. Bugün firmaya gidip yeni ürün almak istedim eski aldığım bot 139.90 tl'ye düştüğünü görünce aynı model farklı renk almak istedim.


Kasaya gittiğimde ürünü eski fiyattan saydılar itiraz ettim sonuçta ürün değişimi değil botu bırakıp parayı çek ile geri veriyorlarsa satış iptaldir. Ne istersem alabiliyorum fakat aynı ürünü alınca indirimli fiyattan olmuyor ilk aldığım fiyattan veriliyor. Bunda ben mantık göremedim. Savunmaları da şu, ürün de fiyat artışı olsaydı farkını talep etmeyecektik buna inanma mı beklemesinler.

Onur 202 Okunma

Cevaplar

  • Onur05 Şubat 2014

    o zaman bilgilendirmenizi eksik yapmayacaksınız insanları ciddiye alarak gereken bilgileri yeterli düzeyde vereceksiniz bana çıkıp istediğin ürünü alabilirsiniz diyip arkasından aynı ürünü alırsanız indirimli fiyat üzerinden veremeyiz deme gibi bir lüksünüz olmaz aynı ürünü almak istedim çünkü rahat ve modeli güzel bi ürün kötü çıktı diye bütün ürünleri aynı olacak diye bir kaide yok sanırım değişim kelimesini kullanmak sizi sonuca götürmüyor çünkü değişim olsaydı bana o üründen gelip alın derdiniz ürünün ederi kadar çek verdiniz satış iptal o zaman ? ve bana tanınan istediğiniz ürünü alma hakkı ile istediğim ürünü almak istedim eski fiyattan deniliyor empati yaparsanız ne demek istediğimi anlarsınız değişim yok bu işlemde ürün iadesi ürün bedeli kadar çek var ..

  • YKM Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sn. Yetkili, Müşterimizin talebi doğrultusunda sorun yaşadığı ürün firma incelemesi sonucu kabul edilmiştir. Müşterimiz farklı bir ürün değil aynı ürünü aldığı için birebir değişim olmaktadır. Müşterimiz farklı bir ürün marka beğenseydi ürünün farkı kadar işlem yapılacaktı. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön