28 Ocak 2014 #2261702

YKM'den Aldığım Ayakkabıda Açılma Oldu

Özel bir bankada müşteri temsilciyim. Bankamın tarafıma vermiş olduğu hediye çekleri ile YKM'nin İzmir Konak mağazasından Daniel Class marka klasik bir ayakkabı satın aldım. Aldığım ayakkabı 10 gün içerisinde açma yaptı ve bende mağazaya konu hakkında başvuruda bulundum.


Mağaza tarafından işleme alınan ayakkabım tarafıma hiçbir bilgi verilmeden ve rızam alınmadan tadilat yaptırıldı. Bu konuyla ilgili şikayetimi bildirmek istediğim müşteri ilişkilerinde arkadaşlar konuyla ilgilenmeden yapabilecekleri hiçbir şey olmadığını ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmam gerektiğini belirttiler. Kurumsal bir markanın tabelasının altındaki bu duruma bir yorum yapamıyorum.

Şahin 91 Okunma

Cevaplar

 • Şahin28 Mart 2014

  İzmir YKM Konak mağasından almış olup 10 gün içersinde açma yapan ayakkabım tarafımca mağazaya iade için verilmiş olup rızam ve bilgim olmadan tadilat ettirilmişti. Bu yüksek kalitedeki tadilat işçiliği daha su görmeden açma yaptı. YKM mağazalarının satış ve satış sonrası hizmetlerinin ayakkabıma yaptığı tadilat işçiliğinin kalitesinde olduğunu düşüyorum. Bu konuda ciddi şüphelerim var. Umarım firamdan ehil biri bana bunu açıklar.

 • Şahin04 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, Ben sahip olduğum ayakkabımı size kontrol etmeniz için getiriyorum sizde bunu bana sormadan bir çözüm üretmek adına tadilat yaptırıp gönderiyorsunuz. Ayrıca o kadar müşteri odaklı çalışıyorsunuz ki bunu da kopyala/yapıştır şeklinde bir yanıtla açıklama yolunu seçiyorsunuz. Ne bana sormadan kafanıza göre yaptığınız çözümden ne de bunu ifade edişinizden hiç memnun değilim. Aldığım ürünü hala kullanmıyorum ve bu tavrınızı kınıyorum.

 • Şahin04 Şubat 2014

  Firmanın sunduğu çözüm..."Sayın Yetkili, Ürün incelenmek üzere üretici/ithalatçı firmaya gönderilmiş olup ürünün tadilatı yapılmıştır." YORUMSUZ....

 • YKM Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sayın Yetkili, Ürün incelenmek üzere üretici/ithalatçı firmaya gönderilmiş olup ürünün tadilatı yapılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön