12 Eylül 2013 #2007078

YKM Üründe Tiftiklenme!

09/09/2013'te Malatya YKM mağazasından almış olduğum 9-11 yaş arası Adidas marka eşofman takımınında bir gün sonra alt paçalarda ve üst kollarda komple tiftiklenme oluştu.


11/09/2013'te bu mağazaya ürün değişimi talebiyle gittiğimde ilgili kişi ürün değişimini yapamayacağını, ürünün kullanılmış olduğunu dile getirdiğinde eşofmanın giyilen bir ürün ve sadece 1 günlük ürün olduğunu söyleyince haklı olduğumu, lakin değişim yapamayacaklarını dile getirdi.


30 gün-45 gün arasında da değişim cevabı gelebileceğini bildirdi. Alınan ürün markadır, satan firma da bellidir. Sattığınız ürününün arkasında bu şekilde durmak ne kadar doğrudur, daha alışveriş düşüneceğimi sanmıyorum.

Mustafa 70 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa18 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti merkez müdürlüğünüz ürün değişim departmanı tarafından sağlanmıştır,ki bugün olumlu sonuçlandırılması için gayret gösterip dönüş yapılacağı ifadesidir,ne ykm malatya nede merkezden memnuniyet sağlayıcı bir görüşme gerçekleşmediği(hiçbir şekilde aranılma olmamıştır,bugün hariç)gibi sürekli arama müşteri tarafından yapılmıştır,ve bugün itibarı ile ürün değişimi gerçekleşmiştir...firma ile ilgili görüş notlarımda zaten bunun belirtisidir...

  • YKM Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Müşteri memnuniyeti sağlanmış olup ürünün iadesi alınacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön