YKM ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gülşah'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

YKM Ürün Garanti Sorunu

448görüntüleme
Gülşah
Gülşah 06 Mart 2020 09:54

Puma marka aldığım ayakkabının parmak kısmında yırtılma oldu garantiye gönderdiler. Üretim hatası değil deyip hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Siz sıradan bir firma değilsiniz diye sizi tercih ediyoruz. Dışarıdan daha uygun fiyata almak yerine güvenilir mağaza diye sizi seçiyorduk. Ama sizler müşteri yardımcı olmuyorsunuz. Başka mağazadan aldığım ayakkabının kenarında açılma olduğunda götürdüm direk yenisini veriler. YKM başlı başına kötü bir mağaza. Tüm çevremde bu yaptığınızı anlatacağım. Ne kadar güvensiz olduğunuzu.

YKM Logo
YKM06 Mart 2020 14:14

Değerli Müşterimiz, Talebinizi aldık, bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olmaya odaklandık. En kısa sürede çözümümüz ile ilgili size bilgi vereceğiz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an [email protected]’ den ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. YKM Müşteri Deneyimi Ekibi

YKM Logo
YKM06 Mart 2020 14:17

Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Ykm Müşteri Deneyimi Ekibi

Gülşah
Gülşah14 Mart 2020 18:10

Siz müşterilerinize çözüm sağlamıyorsunuz. Müşteri devamlılığı hiç önemli değil size göre. Bir daha asla alışveriş yapmayacağım bir markasınız.

Gülşah
Gülşah15 Mart 2020 14:48

Bir daha alışveriş yapamayı bırak tüm çevremde sizden alışveriş yapmamalarını söyleyeceğim. Çünkü büyük bir marka olnanıza rağmen müşterilerinizin arkasında duramıyorsunuz.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler