26 Ağustos
#12498303

YKM Satana Kadar Vaatlerle Dolu!

2018 Şubat ayında İzmir YKM içindeki Saat & Saat firmasından 1500 TL verip eşim Diesel marka saat aldı. Alırken saat kayışını problem çıkarsa değiştiriyorlar diye ifade edildiği halde 3 defa günlük taktım. Saat çalışmıyor ve kayış deforme oldu. YKM'ye götürdük ancak öyle bir şey olmadığını yani kayışla ilgili değiştirme durumunun olmadığını ve saatin çalışmamasına da pili bitmiştir deyip. Servise yollayacaklarını ifade ettiler. Servis aramadı bile sadece şu mesajı yolladı:
Sn... 10097148 servis numarasıyla DZ4445 model kodlu Diesel marka saatinizin (kullanılan parçalar:Kayış) tamir ücreti 255.00 TL dır (kargo ücreti dahil değildir) ücrete onay veriyorsanız e onay vermiyorsanız h yazıp bu mesaja cevap veriniz.
Saat & Saat teknik böyle komik ve ciddiyetsiz bir servis ve kurum olduğuna inanamadım bir daha asla YKM'den alışveriş etmem. Servis b043."

Ramazan Ramazan 151 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • YKM Temsilcisi28 Ağustos

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Ykm Müşteri Deneyimi Ekibi

  • YKM Temsilcisi27 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Talebinizi aldık, bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olmaya odaklandık. En kısa sürede çözümümüz ile ilgili size bilgi vereceğiz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an [email protected]’ den ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. YKM Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler