20 Haziran 2016

YKM Mağazanızdan Memnun Değilim!

Mersin Marina YKM sport mağazanız için genel olarak şikayette bulunmuştum ve ileri ki günlerde siz destek ekibiyle görüşmeler yapmış sonrasında beni 17 Haziran 2016'da saat 17:09'da aradınız aradığınızda cep telefonum üzerinde olmadığı için cevaplayamamıştım bunun üzerine iki gündür iki sefer sizi aradım acaba ne diyecektiniz diye destek ekibinize danıştım niye aradığınızı iki aramamda öğrenemedim perişan oldum.

17 Haziran 'dan itibaren görüştüğüm ve net bir cevap alamadığım destek ekibi çalışanlarınızdan şikayetçiyim yardımcı olamadılar. Mersin Marina YKM Sport mağaza çalışanlarınızdan özellikle kasadaki kişilerden çok aşırı rahatsızım nedenini birkaç gündür söyledim yani aşırı çok aşırı saygısızlar ve çok rahatlar. Yani genel olarak ne sizden ne mağazanızdan memnun değilim şu an hem mağazanız hem siz hem mont konusundaki rahatsızlığım konusunda sizden cevap bekliyorum.

Serkan 195 Okunma

Cevaplar

  • YKM Temsilcisi21 Haziran 2016

    Merhaba Serkan Ö.,​ Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Serkan19 Haziran 2016

    Arayın bakalım ben size neler söylüyor olacağım...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön