sta-1-hoverYetersiz Çözüm

YKM Hediye Çekim Verilmedi

Selim Selim31 Aralık 2016 10:48

5 Ekim 2016 tarihinde internetten yapmış olduğum alışverişten 75 TL'lik hediye çeki kazandım ve bu çek hesabıma yüklendi fakat kullanmak istediğimde aldığım üründe indirim olmuyordu ve müşteri hizmetlerini arayıp durumu ilettim fakat sorunu çözeceklerini söyleyip çözmediler. Üçüncü arayışımda ise hediye çekinin 1 gün içinde Boyner hesabıma tanımlanacağını söylediler fakat tabii ki yine yapmadılar. Bunun üzerine 3-4 defa aradım ilgileneceklerini söylediler fakat yine değişiklik olmadı. En son Ykm.com.tr sitesinden durumu tekrar ilettim fakat tenezzül edip cevap bile vermediler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Selim 13 Ocak 2017 09:02

Firmadan hala cevap gelmedi. Herkes görsün bunların nasıl sahtekar olduklarını. Sosyal medya platformlarında da bunu paylaşacağım.

profile-icon Selim 03 Ocak 2017 10:12

31 Aralık tarihinde firma tarafından arandım fakat aynı umursamazlık devam ediyor. Buraya yazdıkları bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olacağız kısmı ise tamamen hikaye. Bir hesaba hediye çeki tanımlamak ne kadar zor olabilir anlamıyorum.

YKM Logo YKM 31 Aralık 2016 16:01

Merhaba Selim Dinçer,​ Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, YKM Müşteri Deneyimi Ekibi​​

YKM Logo YKM 31 Aralık 2016 10:53

Değerli Müşterimiz, Talebinizi aldık, bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olmaya odaklandık. En kısa sürede çözümümüz ile ilgili size bilgi vereceğiz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an [email protected]’ den ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. YKM Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler