sta-1-hoverYetersiz Çözüm

YKM Bitmiş Kampanya Hediye Çekini Bitmemiş Gibi Gösteren Mağaza

Ebru Ebru11 Haziran 13:00

Dün İzmir Konak YKM mağazasından Philips BRI950/00 ürününü aldım. Ürünü alırken ürünün yanında duran reklam afişinde 'Lumea al, Migros hediye çekini anında kazan' adı altında bir kampanya yazıyordu. BRI950 ürününü alınca Migros'tan 250 TL lik hediye çeki kazanacağım yazıyordu. Mağaza çalışanına sordum. Orada yazan uygulamayı indirin, hediye çeki gelecek size dendi. Hatta afişin fotoğrafını çekin uygulamanın ismini unutmamak için dedi. Bu kampanyaya da güvenerek ürünü aldım. Eve gelince uygulamayı indirdim, böyle bir kampanya yazmıyordu. Uygulamanın müşteri temsilcisine ulaştım. Bu kampanyanın bitmiş olduğunu söyledi. Bitmiş bir kampanyayı nasıl oluyor da YKM gibi bir mağaza hala orada tutabiliyor? Nasıl oluyor da oradaki çalışan bana kampanyanın hala devam ettiğini söyleyebiliyor? Migros hediye çekini engelli abime verecektim, bu pandemi döneminde erzaklarını alacaktı hayal kırıklığına uğradı. Yıllardır çocukluğumuzdan beri bu kadar severek alışveriş yaptığımız YKM’nin mağduriyetimi giderip bizi memnun edeceğinden emin olarak bu şikayeti yazıyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ebru 06 Ekim 10:06

Üzerinden aylar geçti ne bir dönüş ne bir özür ne bir telafi. Almayın arkadaşlar aklınız varsa Boyner'den ürün almayın. Nasıl kurumsal bir şirket bu? Yayımlanan ilanların hiçbiri çözüme ulaşmıyor. Vaat edilen kuponlar verilmiyor. Rezillik, rezilsiniz.

profile-icon Ebru 20 Haziran 11:46

5 gün oldu ve hala ne bir arama ne bir mail hiçbir şey yok. Nasıl bir ilgisizlik bu anlayamıyorum. Acilen geri dönüşünüzü ve çözümünüzü bekliyorum.

YKM Logo YKM 14 Haziran 15:21

Değerli Müşterimiz, Talebinizi aldık, bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olmaya odaklandık. En kısa sürede çözümümüz ile ilgili size bilgi vereceğiz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an [email protected]’ den ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. YKM Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler