19 Nisan
#11865902

YKM Ayıplı Ürün Satıyor Ve Para İadesine Direniyor!

Malatya YKM mağazasından Ocak 2019'da aldığım Adidas Terrex ayakkabı yanından açıldı. Eskişehir Boyner aracılığı ile ürünü incelemeye gönderdim. Ürünün kusurlu olduğu kabul edildi. Eskişehir Boyner para iadesini Malatya YKM'nin yapacağını kendilerinin sadece alışveriş çeki verebileceklerini söylediler.


Malatya YKM ve Boyner mağazaları çağrılarına cevap vermiyor. Müşteri hizmetlerini 5 defa aradım. Mağaza geri dönsün diye bilgi girişi yapıldığını söylediler fakat ürünü bana satan Malatya YKM tarafıma ısrarla dönüş yapmıyor. 465 lira için Malatya'ya gitmem gerekiyor. YKM mağazalarının ayıplı ürün satarak insanları mağdur ediyor. Zaten eski mağaza sayısının azalması ve ürün zenginliği olmaması bu yüzden olsa gerek.

Basri Basri 1.042 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Basri22 Nisan

    Müşteri hizmetleri tarafımı arayarak mağazanın dönüş yapması için bilgi girişi yaptığını iletti. Fakat ben bu cümleyi 6. Kez duyduğumu dile getirdim. Ne geri dönüş yapan bir mağaza mevcut ne de ödememi iade eden bir YKM. Amacım mağaza ile sohbet etmek te değil zaten. Ücretimin hesabıma iadesini istiyorum. Çözüm üretemeyen müşteri hizmetleri geri dönüş sözü vererek oyalamaya devam ediyor.

  • YKM Temsilcisi21 Nisan

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Ykm Müşteri Deneyimi Ekibi

  • YKM Temsilcisi19 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Talebinizi aldık, bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olmaya odaklandık. En kısa sürede çözümümüz ile ilgili size bilgi vereceğiz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an [email protected]’ den ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. YKM Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları