26 Mart
#11761163

YKM  Aldığım Ürünü Bulamıyorlar!

18.02.2019'da İzmir Konak YKM mağazasından yapmış olduğum alışverişin yarısı tutarında hediye çeki kazandım. Kazandığım Hediye çekini aynı gün tekrar yaptığım alışverişte kullandım. Fakat ikinci alışverişimde, mağazada sadece teşhir ürününün bulunması sebebiyle ürünü teslim almadım. Kapalı kutuda ürünün tarafıma gönderileceği söylendi ve başka bir mağazadan sipariş ettiler. 13.03.2019 günü ürünü bulamadıklarını belirterek iade için beni mağazaya davet ettiler. Mağazaya iade için gittiğimde bölüm müdürü ile görüştüm ve ürünü bulacaklarını benden birkaç gün daha müsaade etmemi istediler.


25.03.2019 günü itibariyle tekrar mağazaya gittim. Ürün bedelinin iadesinin ürünün gerçek ücreti üzerinden değil de hediye çeki tutarı kesildikten sonra tarafıma iade edileceği söylendi. Hem 1 buçuk aydır ürünün gelmesini bekliyorum, hem de hediye çekim yanıyor.


Boyner müşteri hizmetlerini de defalarca aradım. Hem para iademin hem de hediye çekimin tutarının tarafıma iade edilmesini istiyorum. Hediye çekimin yanmasını kesinlikle kabul etmiyorum. Ayrıca Tüketici Hakem Heyeti'ne konu ile ilgili başvuruda bulundum. Kapalı kutusuyla bile elime almadığım ürün için benden ücret talep eden Boyner'i bu etik olmayan satışından ötürü kınıyorum.

Selin Selin 4.453 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Selin'in Teşekkür Mesajı28 Mart

  Boyner müşteri hizmetleri çalışanlarına çok teşekkür ederim. Problemimizi 3 gün içinde çözdüler.

 • Selin28 Mart

  25 Mart tarihinde yaşamış olduğunuz problem çözüldü ürün bugün itibariyle elime ulaştı ilginiz için çok teşekkür ederim.

 • YKM Temsilcisi26 Mart

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Ykm Müşteri Deneyimi Ekibi

 • YKM Temsilcisi26 Mart

  Değerli Müşterimiz, Talebinizi aldık, bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olmaya odaklandık. En kısa sürede çözümümüz ile ilgili size bilgi vereceğiz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an [email protected]’ den ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. YKM Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları