29 Eylül 2016
Yorum Yap
#6557143

YKM  2-4 Gün İçinde Siparişleri Kargolama Diye Yanıltıyor!

31 Ağustos tarihinde YKM internet sitesinden vermiş olduğum siparişin akabinde telefonuma ürünün 2-4 gün içerisinde kargolanacağını belirten mesaj geldi. 27 Eylül tarihine kadar defalarca mail ve çağrı merkezleri yollarıyla ulaşıp bilgi alma isteğime rağmen sürekli geçiştirildim ve sonunda siparişimi iptal etmek durumunda bırakıldım.


Çağrı merkezi ile görüşmelerimde hiçbir çözüm üretilmedi, sürekli sistemlerimizde sorun var, hızlandırıyoruz, ilgileniyoruz gibi bahaneler üretildi. Ayrıca görüştüğüm kişilerden çözüm beklerken ben kendilerine çözüm sunmaya başladım çünkü satın almış olduğum ürün 4 YKM mağazasında mevcut görünüyordu ve bulunduğum ile transferini istedim.


Bu isteğimden yine 2-3 gün sonra bir gelişme olmayınca ve çözüm üretilemeyince siparişimi iptal etmek zorunda kaldım. YKM gibi isim yapmış bir firmanın insanları bu şekilde mağdur etmesi üzücü.

Erdem Erdem 210 Okunma

Cevaplar

  • YKM Temsilcisi05 Ekim 2016

    Merhaba Erdem A.,​ Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, YKM Müşteri Deneyimi Ekibi​​

  • YKM Temsilcisi04 Ekim 2016

    Merhaba , Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için konu ile ilgili en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğim. Bize her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 09 56 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, YKM Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler