16 Nisan 2013

YKM 1 Gün Ayakkabı Giydim Değişim Yapılmıyor!

Ben ayakkabı aldım ayakkabı yandan ayağımı sıkıyordu. bende gittim değiştirmeye değiştiremeyiz dedi ayakkabıyı giymişsiniz dedi bende sadece terasta giydim dedim. onlar olsun değiştiremiyoruz dedi yöneticiye çıktım onlarda konuştum aynı şeyi söylüyorlar bende şikayette bulundum haber bekliyorum. 2 gündür haber bekliyorum.

Mülayim 86 Okunma

Cevaplar

  • YKM Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Yetkili ; Ürün kullanılmadığı taktirde 30 gün içinde faturası ile birlikte değişim yapılabilmektedir. Kullanılmış ürünlerin iadesi alınamamaktadır. Saygılarımızla.

  • Mülayim17 Nisan 2013

    11/04/2013 tarihinde ykm cevahir mağazasından beyaz tiger tipi bir ayakkabı aldım.ayakkabıyı terasta giydikten sonra yanlardan sıktığını anladım ve 13/04/2013 tarihinde değiştirmeye gittim ama ykm personeli bu ayakkabıyı değiştiremeyiz dedi.bende nedenini sordum onlarda ayakkabıyı giymişsiniz dedi.bende ayakkabıyı giymesem ayakkabının olup olmadığını nasıl anlayacağım dedim.onlar beni yöneticileriyle görüştürdü ama yöneticide olumsuz cevap verdi bende şikayette bulundum haber bekliyorum.olumsuz haber alırsam.tüketici kanunlarında 7 gün içerisinde kullanılmış olsa dahil değiştirme imkanınız var diyor.bende bu hakkımı kullanıp mahkemeye başvurucam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön