YKM Ürün İadesi!

Sezgin D. |

20. 07. 2013 tarihinde Tekirdağ Çorlu YKM mağazasından 95482 nolu bir spor ayakkabı aldım. Almış olduğum ürün mağazanın stant ürünüdür. Ben alana kadar kim bilir kaç kişi deneyip çıkardı. Ürünü ben aldım. Mağaza içerisinde 10-15 dakika denedim. Sonra ev içerisinde ve balkonda dolaşmak suretiyle ayakkabı ayağımda 45 dakika falan kaldı.

Bu süre içerisinde ayakkabı ayağımda sanki genişledi, çuval gibi birşey oldu. Bir numara ufağını almak için aldığım yere değiştirmek için gittim. Bana bu ayakkabı giyilmiş alamayız dediler. Halbuki satmış oldukları ürün stant ürünüydü ve sadece 45 dakikalık ev içerisinde giyilmişti. Değişim için tarafıma ulaşmanızı rica ederim.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezgin D.
  30 Temmuz
  17:30

  ne dışarsı sağdece balkonda giydim yok orası kırışık yok bursası tozlu yok alamayız bir sürü bahane ayakkabıyı cumartesi akşamı aldım pazartesi akşamı değiştirmeye gittim.ne giymesinden bahsediyosun.tabi ayakkabıyı satarken 40 takla atıyonuz müşteriye sattıktan sonra boşver gitsin bumudur sizin müşteri memnuniyetin.bilen bu işten anlayanlar yapsın bu işleri size göre değil bu iş usta inşallah sizinde başına gelir böyle bi olay ozaman anlarsınız ama sizin başınıza gelse hemen halledersiniz bi şekilde dimi.bundan sonra ykm hiçbir şekilde alışveriş için kullanmıycam kullanan arkadaşlarımı çevremdeki insanlarıda gitmemeleri için uyarıcam

 • 29 Temmuz
  09:17

  Sn. Yetkili,

  İade değişim işlemleri ürünün fatura tarihinden itibaren 1 ay içinde müşteri memnuniyeti doğrultusunda yapılmaktadır. Değişim için ayakkabının dış ortamda giyilmemesi gerekmektedir.

  Saygılarımızla