YKM Tedarik Sürecinde Sorunsalı.

Ahmet Emre Ö. |

2 Eylül 2016 tarihinde YKM online mağazadan 4 gömlek siparişi verdim hala tedarik sürecinde 2-3 defa telefonla ulaştım işlem hızlandırıyoruz bilgisi verdiler mail olarak yazdıklarınıza zaten hiç dönmüyor. Yazık ki kurumsal olduğunu düşündüğüm yılların firması nasıl bu duruma düşmüş. Bu sitede YKM ile ilgili tedarik konusunda benzer şikayetler mevcut üzücü bir durum elinizde olmayan ürünleri satışa çıkarmamanızı tavsiye ediyorum. Biliyorum ki buradan bile cevap alamayacağım. En kısa zamanda ücret geri ödemesini yapmanızı rica ederim.

Etiketler :

Geç Teslimat Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  18:36

  Merhaba,

  Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım.

  Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman online@boyner.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,

  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • 04 Ekim
  17:10

  Merhaba ,

  Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için konu ile ilgili en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğim.

  Bize her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 09 56 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman online@ykm.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,

  YKM Müşteri Deneyimi Ekibi