10 Nisan 2015

YKM Parfüm Orijinal Değil!

3 hafta önce Mall Of İstanbul YKM 'den aldığım Bulgari Jasmin parfümü, yurt dışından ve Türkiye'den pek çok yerden satın aldım. Bu parfüm normalde tüm gün kalıcıdır. YKM 'den yaklaşık 400 TL vererek ve YKM müşterisi olarak bir an olsun orijinal olmayacağını düşünmediğim parfüm kokmuyor. Parfümün koku performansı çok zayıf kalıcılık 0.

Bunun üzerine ertesi hafta müşteri hizmetlerine ürünü götürdüm, teste gönderildi. 2 hafta oldu hala ses yok. Aradığımda da 3 haftadan önce sonuçlanmaz, kaymakamlığa şikayet edebilirsiniz cevabını aldım. Artık YKM ve Boyner grubundan alışveriş yapmayacağım orijinal olmayan bir parfüme 400 TL ödemiş olup müşteri memnuniyetine önem verilmediği ortada!

Kadriye 1.535 Okunma

Cevaplar

  • Kadriye13 Nisan 2015

    Toplantıdaydım sanırım bu esnada ulaşamadınız. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına bir görüşme olacaksa tekrar dener misiniz? Değilse tekrar aramanıza gerek yok, bu süreçte zaten müşteri memnuniyet ilkeniz hakkında yeterince bilgilendim.

  • YKM Temsilcisi13 Nisan 2015

    Sayın yetkili, Müşterimize ulaşılamamıştır. Saygılarımızla

  • Kadriye13 Nisan 2015

    Firmanın problemi ele alış biçimi, yaklaşımı, konuştuğum kişilerin üslubu, tarzlarıyla beni çileden çıkartmaları, çözüm ve müşteri memnuniyetinden uzak yaklaşımları nedeniyle bu firmadan tekrar alışveriş yapmayacağım. YKM den parfüm aldığıma pişman oldum. Bu iş için resmen fazla mesai harcadım. Kokuyu çok iyi biliyor ve uzun yıllardır kullanıyor olmama rağmen ürün inceleme sonucu red gelmiş. Ürünü inceleyen firma ile ilgili takibim devam edecektir. Firmayla da görüşücem. Üzerine müşteri hizmetleri yetkilisinin tavır ve tarzlarıyla zaten red gelmiş test sonucuna hediye çeki veriyoruz tarzı resmen müşteriyi yalanlar nitelikteydi. Sonuç olarak ben artık buradan tekrar parfüm almayacağıma göre hediye çekini başka ürünlere çevirmek üzere zoraki 400 TL'lik alışveriş yapıyor olacağım. Zaten bir daha da YKM den herhangi bir alışverişim olmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön