YKM Online Alışveriş Problemi.

Aysun Ö. |

YKM internet mağazasından ilk yaptığım sipariş sırasında ödeme alındı ancak hata ekranı çıktı siparişim onaylanmadı. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim. Şikayetiniz alındı para iadeniz bir hafta içinde yapılacak dendi. 5 eylül'de yapılan bu işlem için çağrı merkezini defalarca aramama rağmen mail ve dekontları göndermeme rağmen hala herhangi bir işlem yapılmadı. Aynı ürünü farklı bir kart ile satın aldım ama ürün 5 eylül'den beri tedarik sürecinde bunun içinde çağrı merkezine defalarca söylememe rağmen bana herhangi bir bilgilendirme yapılmıyor. Ürün yok ise yok deyin siteye baktığımda hala ürün var gözüküyor insanları bu şekilde mi kandırıp oyalıyorsunuz. Hem paramızdan hem alacağımız üründen ediyorsunuz. İnternetten birçok alışveriş yapmama rağmen YKM gibi köklü bir firmanın böyle sistemsiz duyarsız ve takipsiz olacağını tahmin etmezdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sanal Market İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aysun Ö.
  07 Ekim
  09:21

  şikayetime hiçbir çözüm bulunmamıştır. müşteri hizmetlerinden aldığım tek cevap şikayetiniz finans bölümüne iletildi işlem sırasındasınız cevabıdır. acilen para iademin yapılmasını istiyorum

 • 26 Eylül
  16:58

  Merhaba Aysun Özcan,​

  Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,
  YKM Müşteri Deneyimi Ekibi

 • 23 Eylül
  18:14

  Merhaba ,

  Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için konu ile ilgili en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğim.

  Bize her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 09 56 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman online@ykm.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,

  YKM Müşteri Deneyimi Ekibi