YKM Müşteri Memnuniyetini Önemsemiyor.

Eda B. |

Bursa YKM mağazalarından almış olduğumuz tiger marka ayakkabı çok kısa sürede ön ve arka kısmından tabandan açıldı. Mağazaya bildirdim fakat talebim red kararı aldı. Ürünün tekrar incelenip mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Personel İlgisizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eda B.
  14 Nisan
  15:04

  Aldığım ürünün ne olduğunu bilmeden ve bana bununla ilgili hic bir soru sorup bilgilendirme alınmadan uretim kaynakli bir hata olmadigini nasil arz edebiliyorsunuz hakikaten merak ediyorum ben ayakkabinin değişimini talep ediyorum talebiminde ciddiye alınıp değerlendirilmesini istiyorum

 • Eda B.
  14 Nisan
  14:51

  Siz benim aldigim ürünle ilgili beni arayip bilgilrndirme almadiniz ürünün test işlemleri icin gonderildigi bilgisini bana sunamazsiniz. Benim aldigim ayakkabi deforme oldu ve hic bir kullanicinin yapamayacagi yerlerden. Biz bu ayakkabiyi aldigimiz tarih itibari ile kış boyunca bot kullandik tam ayakkabinin giyilme mewsimi geldi ve bizim ayakkabimiz heryerinden açiliyor bunu kullanici hatasiyla sonuclandiramazsiniz ben aldigim ayakkabiya para verdim kaliteyi önemsemiyor olsaydim daha ucuza herhangi bir yerden ayakkabida alabilirdim. dedigim gibi ayakkabimda kullanici hatasi mevcut degil üretim hatasi vardir. Gereginin derhal yapilmasini rica ediyorum.

 • 14 Nisan
  10:50

  Sn. Yetkili,
  Ürün test işlemleri için ithalatçı firmaya gönderilmiştir. Üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilmemiştir.

  Saygılarımızla