12 Nisan 2013

YKM Müşteri Hesaplarını Kapattı!

Yıllardır Kırıkkale'de şubesi bulunan YKM, 2013 yılı itibari ile mağaza hesabını müşterilerine kapattı. Bende yıllardır bu seçkin mağazanın bir müşterisiydim. 'Dim' diyorum çünkü artık önünden dahi geçmiyorum. Neden mi? Çünkü, mağazadan yıllarca dışarı fiyatlarından daha pahalı olduğu halde yüzlerce ürün aldım.

Uygun almıyordum ama açık hesap olduğu için pek etkilemiyordu. Ödemelerimi aylık yapıyordum. Ama birden bire tüm müşterilerin açık hesabı donduruldu, taksitli alışveriş yapılmadı (kredi kartı hariç) ama içerideki borç tahsil edildi. Defalarca Kırıkkale mağazası yetkililerine, telefon ilede genel merkezi aramama rağmen hala çözümsüzlük devam ediyor. Bu durum size müşteri kaybettirir!

Hakan 267 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 12 Nisan 2013

    Anlaşmalı olduğunuz bankalara özel taksit yapıldığını bende biliyorum. Zaten o şekilde kredi kartı ile alışveriş yapılıyor, benim anlatmaya çalıştığım bu senenin başına kadar açık hesap diye tabir ettiğimiz olgu ile alış veriş yapıyorduk. Borcumuzuda düzenli ödüyorduk. Şimdi ne olduda açık hesapları kapattınız. Tüm müşteriler müzdarip gidip bir mağazaya bakın adeta sinek avlıyor. Mağaza yetkilileri dahi işlerinde yüzde 50 - 60 düşme olduğunu söylüyorlar. Bu şekildeki sıradan ve basit bir cevap bana kalırsa çok basit. Bende büyük bir medya kuruluşunun genel yayın müdürlüğünü yapıyorum sürekli bize gelen taleplere cevap veriyoruz bu işle meşgul olan arkadaşlara ben sürekli mümkün olduğunca nedeni açıklayıcı ve çözüme yönelik olarak cevap verin diyorum. Ben sizlere uyarmak adına bu yazıyı yazmıyorum. İster dikkate alırsınız ister almazsınız. Ben zaten diğer mağazalarla ihtiyacımı fazlasıyla görüyor bir şekilde alışveriş yapıyorum. Gerisi size kalmış birşey...!

  • YKM Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Yetkili ; Anlaşmalı olduğumuz bankalara özel taksitlendirmeler yapılmaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön