22 Ekim 2016

YKM Kart Ve Bundan Habersiz Yönetici!

21.10.2016'da Adana M1 Real mağazanıza henüz birinci ayında kırılan ürünün incelemesi için başvurduk. Görevli kişi ürünün kartta görünmediğini ve bu yüzden ürünü alamayacağını söyledi. Ürünün kartta göründüğünden emin olduğum için (çünkü YKM bu alışverişimi değerlendirmem için bana e-mail ve telefon yoluyla ulaşmıştı) ısrar ettim ve bir üst kişiyle görüşmek istediğimi söyledim. Müşteri ilişkileri yöneticisi olan D*** Hanım isteksiz bi şekilde ilgilendikten sonra sorun bir şekilde çözüldü.

Fakat D*** Hanım biz böyle bi şeyle uğraşmak zorunda değiliz. Siz kağıt fatura taşımak zorundasınız diyerek bize sesini yükseltmeye başladı. Haklarımızın ve YKM kartın kullanım amacının farkında olduğumuzu söyledik. D*** Hanım yine profesyonellikten uzak bir tavırla cevap vermeye devam etti. Fatura taşımak zorundaysam ve yöneticileriniz benimle münakaşaya girecekse o kartı kullanmamın hiçbir gereği yok!

Deniz 313 Okunma

Cevaplar

  • Deniz'in Teşekkür Mesajı22 Ekim 2016

    İlgilendiğiniz için teşekkür ederim

  • YKM Temsilcisi22 Ekim 2016

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön