YKM Dockers Marka Bot Su Alıyor.

Murat O. |

Şubat 2015 tarihinde aldığım ve sadece kar yağdığında giydiğim bot dünkü kar yağışında giydiğimde resmen ayaklarım sırılsıklam oldu. Yani su geçirmez diye aldığım Dockers bot tamamen su geçiriyor olup sağ tekinde de çatlama meydana gelmiştir. Bir sene bile olmayan ve en fazla 4-5 kez giyilen Dockers marka Botta böyle bir şeyin olması şaşırtıcıdır. Ürünümün iade alınmasını rica ederim.
Dockers bot Model: 211180 Kum rengi
İlgili resimlerde Ek'te dir.
Yarın Torium AVM mağazasına iade için götüreceğim.

Etiketler :

Garanti İşlemleri Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat O.
  24 Ocak
  21:04

  Artık bir an önce iade işleminin yapılmasını rica ediyorum. Aksi halde tüketici haklarına başvurarak şikayetimi dile getireceğim.

 • Murat O.
  24 Ocak
  21:03

  02/01/2016 da iade olarak verdiğim ve ürün incelemeye alınan ürünümden hala haber yok. Bir ürün bu kadar uzun süre mi ürün incelemede kalır. Yoğunluk olabilir ama müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir.

 • Murat O.
  05 Ocak
  13:37

  Konuyla ilgili YKM aradı. Ürün inceleme verilmek üzere YKM Torium mağazasına teslim ettim. Anlamadığım böyle kaliteli bir markanın, kaliteli bir ürünün direk su çekmesi ve yandan çatlama yapması. Hatırlıyorum da yıllar önce hiç bilinmedik bir marka botu 5 yıl falan giymiştim ve hiçbir sıkıntı yaşamamıştım. Umarım YKM ürünü iade veya değişim olarak alır ve telafi eder.

 • 04 Ocak
  15:59

  Sayın yetkili,
  Konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.
  Saygılarımızla