19 Mart 2013

YKM Ayakkabı Önden Ve Yandan Yırtıldı!

28. 10. 2012 tarihinde ykm'den alınma new balance spor ayakkabımı önden ve yandan yırtılması sonucu geri iadesini talep ettim 3 aylık bir ayakkabıyı sanki yürüyüşün dışında futbol sahalarında top oynamışım gibi zannedip iademi kabul etmemişler çok komik. Ben 150 lira para verdim ve 15 kere giyilmesiyle ayakkabı giyilmeyecek hale geldi.

Resmen bana 150 liranı çöpe at demek istiyorlar. tüketici mahkemesine başvuracağım. iade ettim 20 gün geçti ve kabul etmediler bugün tekrar incelemeye göndereceğim. çöpe gideceğine sürekli incelemeye gönderirim. tüketici mahkemeside 3 ay sonra sonuçlanır.

Özkan 113 Okunma

Cevaplar

  • YKM Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yetkili ; Ürün incelenmek üzere üretici/ithalatçı firmaya gönderilmiş olup üretimden kaynaklı bir hata tespit edilememiştir. Saygılarımızla.

  • Özkan22 Mart 2013

    ve şu da var .ayakkabımın idesini hala yapmadıklar rededildiğinin haberini bile vermedilerve ayakkabıyı bulamıyorlar. 15 iş günü içerisinde gelip almadığımız için ana merkeze gönderilmiş :) bunu anladıkta iadeyi alırken niye 20 iş günü diyorsunuz ? birtane ykm yöneticileride şu yazıyı okuyupta geri dönüş yapmıyorlar bu kadar müşteriye önem veriyorlar işte..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön