29 Mart 2013

YKM Ayağımı Yara Yaptı!

Merhabalar Ankara Ankamall Mağazasından Adidas Marka ayakkabı aldım ve ayakkabının tabanı ayağımda yara açtı firma yetkilileri ile görüştüm hata ayağımdaki yaranın fotoğrafını gösterdim beni haklı buldular ama prosedür gereği İstanbula gönderdiler İstanbul'un cevabı ayakkabının normal olduğu benim ayağımın kusurlu olduğu oldu ve talebimi reddettiler.

Bunca yıldır N***, R**** gibi bir çok markayı kullandım hiç biri ayağımın altında vurmaya bağlı yara yapmazken bu ayakkabı vurdu Firma ile görüşme ve uzlaşma yolu tıkandı eğer buradan da bir yanıt alamazsam Tüketici Mahkemesine gideceğim. Sizden ricam firma ile görüşülüp tarafıma olumlu yada olumsuz bir cevap iletilmesi.

Halim 64 Okunma

Cevaplar

  • Halim03 Nisan 2013

    Firma aradı değişime karar vermişler sonunda sonuca vardım teşekkürler

  • Halim03 Nisan 2013

    Sanırım benim ayağım değişti :) diğer markalar bu yaraları açmazken adı geçen marka yara yapıyor çok ilginç sizlere daha önce yazdığım şikayettede çözüme ulaşamamıştım o zaman bir daha size şikayette bulunmanın çokta anlamlı olmadığını düşünüyorum.

  • YKM Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn. Yetkili, Ürün incelenmesi için üretici firmaya gönderilmiş olup üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilmemiştir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön