YKM "2-4 Günde Kargo" Dedi 42. Gün Oldu Ürünü Göndermiyor.

Şenel Ç. |

23 Ağustos 2016 tarihinde YKM internet sitesi üzerinden ürün satın aldım. 2-4 iş gününde kargo denilmesine rağmen 5. iş günü aradığımda 2 gün içerinde mutlaka kargolanacağını söylediler. Yaklaşık 15 gün sonra aradığımda en kısa sürede kargoya verileceğini söylediler. Tam 30 gün sonra aradığımda Müşteri temsilcisi K. Bey gecikmiş olduklarını kabul edip en geç 48 saat içerisinde ürünün mutlaka kargoya verileceğini söyledi. Bugün itibariyle satın alma tarihi üzerinden 42 gün geçmiş olmasına rağmen satın almış olduğum ürün hala gönderilmedi. Ürünün ilerleyen zaman içerisinde de gönderileceğine inanmıyorum. Ürünün takibini hep ben yaptım. Ürün zamanında gönderilmemiş olmasına rağmen herhangi bir zamanda aranıp ürünün gönderimi ile ilgili herhangi bir bilgi verilmedi. Henüz ürüne sahip olamadım ama şunu öğrendim ki YKM her arayışımda farklı yalanlar söylüyor.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  18:34

  Merhaba,

  Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım.

  Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman online@boyner.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,

  Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • 04 Ekim
  17:10

  Merhaba ,

  Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için konu ile ilgili en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğim.

  Bize her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 09 56 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman online@ykm.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

  Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız.

  Alışveriş Dostunuz,

  YKM Müşteri Deneyimi Ekibi