27 Eylül 2013 #2025157

YK Bisiklet Verdikleri Sözde Durmuyor!

YK Bisiklet'e 3 gün önce mağazada eski bisikletimin frenini tamir ettirmeye gittiğimde bir bisiklet beğendim. Bunu ayırma şansımız nedir dediğimde 1 hafta sonra alırım dedim, kapora istediler. Kaporayı verecek durumda da değildim o anda. Ertesi gün aradım telefonda yarın almaya gelsem ayırabilir misiniz sadece yarın akşama kadar zaman istiyorum tamamını ödeyip direk satın alacağım dedim.
Telefonda bana peki olur ayıralım lafını kullandılar. Bugün gittiğimde ise aralarında geçen muhabbet şuydu 2 elemanın; abi geçenki ** marka ** model bisiklet ne oldu sattık onu ya 2 gün önce 700'e sattık bana dönüp benim muhatap olduğum satmışız onu abim ya sen kapora vermedin ya dediler.

Uğur 1.906 Okunma

Cevaplar

  • Uğur30 Eylül 2013

    Konyadaki sizin konseptinizde olan bir diğer firmada böyle bir problem yaşanmıyor hiç. Tanıdığım bir kişi ailesiyle birlikte sürekli olarak oradan alışveriş yapıyor hiç böyle bir durum duymadım ağızlarından.

  • Uğur30 Eylül 2013

    Şikayetim kapora verdim-vermedim meselesi değil. Eğer kapora vermediğim taktirde ayıramıyorsanız, ayıramayız deseydiniz de ben de kendimi ona göre ayarlasaydım. Siz de haklısınız fakat bana ayıralım dememeniz gerkeiyordu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön