12 Mart 2016

Yine ve Yeniden Pirelli p7 Lastiklerim Balon Yaptı!

Geçen sene Nisan ayında henüz 5 bindeki aracımın ön lastikleri balon yaptıktan sonra buraya yazdığım şikayet metninde Pirelli firması güya geri dönüş yaptı ama en ufak yardımları dokunmadı. Kişisel girişimlerimiz sonucu ön lastiklerimizin 2 sinide değiştirdik fakat fabrikaya yaptığımız baskılar sonucu lastiklerin sadece 1 tanesini ödedik. Aynı zamanda bizden aldıkları tek lastik parasını da bize lastik incelemesinden sonra geri iade edeceklerini söylemelerine rağmen arayıp sözde "lastikler kullanıcı hatasından dolayı hasar görmüştür" deyip paranın üzerine yattılar. Yani sadece bizim gazımızı ve paramızı aldılar.

Ve tahmin edin ne oldu. Garaj aracımın, geçen seneden beri yine toplamda 5 bin yapmadığım aracımın, en ufak çukura bile düşmeden yine sağ ön lastiği balon yaptı. Tabi ben bu duruma çok Şaşırdım (!) Fakat yine ve yine fabrikadan kimse bizimle ilgilenmedi. Pirelli p7 aman aman!

Oğuzhan 1.792 Okunma

Cevaplar

  • Pirelli Temsilcisi18 Mart 2016

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimiz ilgili bölümü tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Kazasız günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön