30 Kasım 2013

Yine TTNET Yine Fiyasko!

Gerçekten anlam veremiyorum kurumsal gözüyle baktığımız müşterisi olduğumuz firmanın hizmetlerini sağlıklı bir şekilde hizmet kullanamıyoruz ben hayatımda bu kadar yavaş internet görmedim.

Bunu dile getirmek için 3 kere TTNET Müşteri Hizmetlerini aradım 1. sinde "sistemimizde hata var ilerliyen saatlerde tekrar arayınız " 1gün bekledim tekrar aradım gene aynısı dediler sonra gene bir gün bekledim gene aradım ve gene aynısını dediler ve o kadar kaba davranıyorlarki insanı rahatsız ediyor.

Çözüm bulmak için uğraşmadıkları gibi ses tonları ile insana kızar gibi davranıyorlar yani 3 gündür arka arkaya aradım ve sistem bozukmuş anlamıyorum koskoca TTNET 3 günde sistemlerini düzeltemiyor mu? Fiyasko!

Fatih 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön