07 Eylül 2013

Yine TTNET Yine Bağlantı Kopması Ve Hız Sorunu!

3 ay oldu aboneliğimi nakil yaptım ve bir türlü bağlantı hızım 0,50 ile 2 mb hızın üzerine çıkmadı.
O kadar şikayet kaydı bıraktım ki sayısını hatırlamıyorum. Vatandaştan o kadar para alıyorlar fakat verdikleri hizmet sıfır her ay 70-80 TL fatura çıkıyor ama nedense daha interneti doğru dürüst kullanamıyorum. Taahhüdüm olmasa 1 dk bile beklemeden iptal edip TTNET ile ilişki mi keseceğim.

Yeter artık düzeltin bu bağlantıyı yada aboneliği mi iptal edin! Alt yapın iyi değilse değiştir alt yapıyı ne gerekiyorsa yapın ya madem paranızı alıyorsunuz 8 mb hız ile bağlantınız olacak diyorsunuz neden 2 mb hızı geçmiyor bu bağlantı? Bağlantı yoksa alt yapı zayıf ise ne diye abone topluyorsunuz arkadaş...

Mehmet 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön