25 Aralık 2013

Yine TTNET ve Yine Nakil Başa Bela!

Adres değişikliği yüzünden nakil işlemine yine başladık bu gün nakil başvurusunun 7 nci iş günü bakalım taahhüt ettikleri 8 iş günü bitince ne yapacaklar. Adres tanımlamalarında hata varmış bundan dolayı nakil işlemini yapamıyorlarmış. Beyefendi yarın diye diye 9 gün geçti işin garibi yan daire TTNET diğer daire TTNET apartmanın yarısından fazlası TTNET kullanıcısı ama benim adresim tanıtılamıyor.

Geçen sefer nakil işlemim 5 ay sürmüştü bakalım bu seferki kaç ay sürecek?

Volkan 41 Okunma

Cevaplar

 • Volkan 27 Aralık 2013

  tanıdık vasıtasıyla çözdük

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Volkan 25 Aralık 2013

  hep aynı şikayet hep aynı standart cevap ama iyileştirmeye yönelik herhangi bir icraat göremedik şu ana kadar. buna geçen sefer ki şikayetim esastır.tarafınızdan aynı cevabı iki kere aldım çağrı merkezinizin yetkisi yok yüz yüze çalışanlarınızla yaptığım görüşmelerim işe yaramıyor sizin verdiğiniz mail adresimi işe yarayacak şüpheliyim sadece bir kaç mesajla insanları avutuyorsunuz.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön