18 Eylül 2015

Yine Media Markt Sorunları!

3 yıl önce almış olduğum Samsung marka elektrikli süpürge arıza yaptı. Media Markt yapmış olduğu ek garantiden faydalanarak yaptırmak istedim her zaman ki tavırlarıyla ürün pert olmuş yerine ürünün 3 yıl önceki fiyatının %50' sini hediye çeki olarak vermeye çalışıyorlar, hatta zorluyorlar.

Ürünün sadece motor değişimini yapacaklar ama 3 yıl önceki fiyatın yarısını hem de hediye çeki olarak vermek kolaylarına geliyor vede o kadar rahat tavırları var ki insana mağaza yaktıracak şekilde Türkiye' ye gelmiş en gereksiz firma veya en amatör insanlar tarafından yönetiliyor, müşteri memnuniyetinin ne anlama geldiğinden haberleri olduğunu sanmıyorum. Sattıkları markalarında ismini kirletiyorlar... .

Mahmut 106 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi18 Eylül 2015

    Sayın Okuşlak; Yapılan kontroller de Garanti Ötesi Sözleşmesi yaptığınız görüntülenmektedir. Ürünün sağlıklı onarımı mümkün değil ise sigorta firmasının sözleşme kapsamında sunduğu, kendi garantisi bittikten sonraki İlk 1 yılda %60 ikinci yılında %50 üçüncü yılında %40 oran ile ödeme yapılmaktadır. Sözleşme maddelerinde inceleyebilirsiniz. 8502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön