Yine Burger King'in Tavuğundan Zehirlendim!

Levent M. |

31.03.2016 İzmir Buca Menderes caddesindeki restoranında akşam saatlerinde Double King chicken menü yedim bir hata ve dalgınlık yaparak, çünkü ne zaman Burger King'de bir şeyler yesem özellikle tavuk içerikli olanlarda mide bulantısı, ishal başlıyor. Ve yine aynısı oldu. Geçmezse sağlığımı tehdit ettiğiniz için, sizin yüzünüzden hastaneye gitmem gerecek ve bir de bunlarla uğraşmak zorundayım.

Burada aynı şikayetten mağdur bir sürü insan var ve hepsi genelde tavuk yedikten sonra bu duruma geliyor. Tavuk zehirlenmesinin sonuçları ölüme kadar gidebildiğinden haberiniz yok galiba. Kendinize çeki düzen verin artık. Buna yetkililerin dur demesi lazım ölüp gideceğiz sizin yüzünüzden anca o zaman el atarlar kesin.

Bir daha asla yemeyi bırakın mağazalarınızın önünden bile geçmem ve tanıdığım ne kadar insan varsa onların sağlığı için gitmemeleri için elimden geleni yapacağım...

Etiketler :

Bozuk Ürün Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  12:59

  Sayın Yetkili,

  Şikayeti hakkında, müşterimize siteye vermiş olduğu telefonlardan ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşıldığında konu hakkında gerekli bilgi verilecek ve siteye ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Burger King Müşteri Hizmetleri
  444 K I N G (5 4 6 4)
  www.burgerking.com.tr