22 Temmuz 2016

Yine Aksigorta Yine Sorun!

Aksigorta tarafından bana sağlanan ikame araç teslim tarihini öğrenmek için müşteri hizmetleri ile görüştüm. Bana aracınızın tadilat süresince verildiğini söylediler. Buna dayanarak araca akaryakıt aldım. Program yaptım. Beni bir sonraki gün aradılar ve aracı almak istediklerini söylediler.

Zaten bana gelen araçta problemler saymakla da bitmiyor. Örnek olarak sağ ön far yanmıyor. Bunu bile dile getirmem rağmen ilgilenen olmadı ve değişim sağlanmadı. Bunların üzerine bu sorunları dile getirme ihtiyacında bulundum. Bu hizmeti bu şekilde hak etmedik!

Ali 557 Okunma

Cevaplar

  • Aksigorta Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Sn. Ali B. Konu ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmiştir. Buna istinaden aşağıdaki açıklamayı bilgilerinize sunarız. “İkame araç opsiyonlu olarak sigortalımızda kalmaya devam edecektir. Aracın, farklı bir marka ile değişim talebi ile ilgili organizasyon, 23.07.2016 tarihinde rent a car tarafından planlanmştır.” Poliçe No: 61456716 ile ilişkili konuya dair açıklama müşterimize sözlü olarak da bildirilmiştir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı22 Temmuz 2016

    Şikayetim ile İlgili olarak geri dönüş sağlandı. Ikame araç Suresi uzatıldı. Ayrıca sıkıntılı Ikame aracın değişimi ile ilgili söz verildi. Aksigorta çalışanlarına ilgilerinden ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Kolay gelsin.

  • Aksigorta Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Sn. Ali B. İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. Aksigorta olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Talebiniz ile ilişkili konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, AKSİGORTA Hizmet Merkezi Müdürlüğü Bize ulaşabilirsiniz; Web: www.aksigorta.com.tr Hizmet Merkezi: 444 27 27

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön