Yine 444cicek.com ve Yine Mutsuzluk!

Çağrı S. |

Daha önce yine bu siteden bir sipariş vermiştim. Siparişim benim istediğimden farklı bir şekilde teslim edilmişti. Bütün sürpriz planım alt üst olmuştu. Bu sefer siparişim teslim dahi edilmedi.
14102836 nolu siparişimin saat 16.00 ya kadar teslim edilmesini istedim ancak saat 17.00 de hala ses soluk yoktu. Müşteri hizmetlerini aradığımda siparişimin sisteme düşmediğini öğrendim. Nasıl oluyorsa?

Bir saat içerisinde gönderileceği söylendi ve ben kabul etmedim. Çünkü eşimin işyeri kapanmıştı ve özel günümüz geçmişti. Bu siteden alışveriş yaparken herkesin birkaç kez düşünmesini tavsiye ediyorum. Çünkü hep sürprizlerim alt üst oluyor.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ocak
  17:31

  Sn.Çağrı Bey,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı 444Cicek.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  444Cicek.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 24 23