Yılmaz Yapı Market Banyo Dolabı Takım (100 Cm)!

Olcay Olcay27 Temmuz 2019 18:49

Aydın mağazada 80 cm modeli beğenerek 100 cm'lik sipariş ettik. Aynanın de boyuta göre büyüyeceğine dair sözlü teminat aldık. Kuş kadar küçük ayna ile teslimat yapıldı.

İtiraz ettiğimizde diğer tüm modellerin aynalarının büyüdüğü ama ne hikmetse bir tek bizim aldığımız modelin aynasının sabit olduğu söylendi. Ürün boyandığı için iade de almıyorlarmış. Dolabın ayağı da 2 farklı tip lükens ayaktan özellikle seçmediğimiz geldi. Memnun kalmayan müşteriler listesine bizi de yazın.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Necmiye 08 Ocak 15:35  

    21 Ağustos 2019’da almış olduğum Vit-Kar Armatür 1/2 Şiber Vana’yi geri vermek için bugün yani 8 Ocak 2019 Çarşamba günü saat 11:00 gibi Kuşadası Davutlar yolu üzerindeki Yılmazlar Yapı Market’e gittim. Maalesef değiştirmediler. Vana kullanılmadı zaten işimize yarasaydı kullanacaktık. Bu ürüne 48,30 ₺ ödedim. Ama annemin rahatsızlığı nedeni ile ve Amerika’ya gittiğim için geri veremedim. Aradan 5 ay geçmiş biz bu ürünü alamayız dediler. Şimdi ben bu parayı niçin çöpe atayım? Mantıken, kullanılmayan bir şey geri alınır. Elimde onlardan alındığına dair fişi de var. Bana yapılan bu haksızlığın düzeltilmesini istiyorum. Saygılarımla!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular