16 Ocak 2014

Yıllık Kart Aidatı Alan Finansbank'tan Şikayetçiyim

Finansbank'ın vermiş olduğu kredi kartına yıllık kart aidatı" bedeli olarak 79 liranın ekstreme yansıtıldığını gördüm. Bu bedelin iptal edilmesi aksi takdirde yasal haklarım da dahil olmak üzere yetkili kurumlar nezdinde şikayetlerimi ileteceğimi, tümünden müspet bir cevap alamamam durumunda ise kartımı iptal edeceğimin bilinmesini istiyorum.

Şikayetimi öncelikle bankaya kendim yapmaya çalıştıysam da (gerek internet bankacılığındaki sanal asistan gerek telefon ile ulaşma) çabalarıma cevap alamadım. İletişim için telefonum : 5389**

Halil 103 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli müşterimiz, bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • Halil'in Teşekkür Mesajı23 Ocak 2014

    Finansbank haksız yere tahsil ettiği kart aidat ücretini iptal etti ..müşterileri olarak gösterdikleri bu yaklaşıma memnun oldum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön