09 Temmuz 2015

Yıllık Kart Aidatı Alan Finansbank!

Yaklaşık 10 seneyi aşkın CardFinans kullanıcısıyım. Tüm faturalarım yine bankanızda otomatik ödeme talimatı ile ödenmekte ancak her sene hesap bildirim cetvelinde kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini görüyorum.
Kesilen yıllık üyelik ücretleri 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.
Daha önceleri bankaya bu durumu "Sizi dinliyoruz" linki üzerinden bildirdim ancak olumsuz sonuçlandı.
Alınan bu ücretleri geriye dönük olarak (10+) tarafıma iadesini talep ediyorum.
Aksi takdirde bankanız ile olan tüm ilişiğimi keseceğim.

Murat 126 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Murat D.'nin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön