14 Eylül

YILDIZ OPTİK KONYA İnternet Sitesinin Yetersiz Hizmeti!

Yildizoptiksaat.com.tr adlı internet adresinden 22/08/2017 tarihinde toplam değeri 290,48 TL olan iki adet gözlük satın aldım. Birkaç gün beklememe rağmen site üzerinde kargolama bilgisi girilmedi. Merak edip firmayı aradım ama telefonlara kaç kere aramama rağmen bakan olmadı. Sonunda açtılar ve ürünün stokta olmadığını iade işlemi yapılacağını söyledi. Yine beklememe rağmen her hangi bir ödeme yapılmadı ve aradığım telefonlara bakan olmadı.

Sosyal paylaşım üzerinden sayfalarına ulaşıp mesaj attım. Ürünün iadesini yapılmadığını ve gerekirse yasal işlemlere başvuracağımı yazdım. Cevaben IBAN numarası gönderdiğiniz takdirde hesabınıza havale olarak ödeme yapılacağını söylediler. Onu da yapmış olmama rağmen hala ödeme yok. Telefonla tekrar ulaştığımda geri ödemenin PayU sistemi üzerinden yapıldığını söylediler ama ödeme falan olmadı. Arıyorum telefonlara bakmıyorlar.

Yunus 291 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 11 Eylül

    Bugün itibari ile geri ödemeyi yapmış bulunuyorlar. 20 günün ardından ancak yatırabildiler. Şikayetimi geri çekmeyi düşünmüyorum yayınlanmasını istiyorum. Herkes bu firmadan alışveriş yapmadan önce iki kere düşünsün. Telefonlarını çok sayıda aramama rağmen sadece iki üç defa cevapladılar. Kapı duvar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön