26 Mart 2016

Yiğit Mağazacılık Hatalı Ürün

Yaklaşık 1 yıl kadar oldu olmadı Yiğit AVM' den aldığım çocuk odası dolabı, baza yatak başlık ve banyo dolabında defalarca servis yazdırmamıza rağmen sorunlarımız çözüme ulaşmadı. Çocuk odası dolabında ayarsızlık ve imalat hatası olduğunu değişmesi veya servis gönderilip düzeltilmesini istedim kulp kısmında vidalama yerine adam sac vidasıyla delik açıp tutturmuş.


Banyo dolabı ayarsız duruyor, personelin söylediği zemin bozuk ayarını siz yapın ama işin komik kısmı oturduğumuz bina yeni yapı ve zeminde bozukluk yok. Yatak baza başlık istedim başlık beyaz gelecekti siyah gönderdiler.


Daha önceki alış verişlerde ise dolap aldım aynası düşme durumuna geldi servis geldi adam dolabın kapağına Japon yapıştırıcısı sürdü. Aynanın olduğu kapak ve taban kısmı yapıştırıcıdan dolayı zarar gördü değişeceği söylendi ama sadece kapak değişti. İnsanları saf yerine koyuyorlar,bir daha bir çöp almam.

Tc 1.512 Okunma

Cevaplar

  • Yiğit Mağazacılık Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Müşterimizin arızalı dolap kapağını firmaya sipariş verdik ve 20.04.2016 da arıza sorununu çözdük. Banyo dolabı için ,firma ile konuştuk değişimi kabul etmediğini üretimden kaynaklanan bir problem olmadığını belirttiler.Müşterimiz ile irtibata geçip durumu kendisine aktardık. Saygılarımızla. Yiğit Mağazacılık.

  • Yiğit Mağazacılık Temsilcisi28 Mart 2016

    Müşterimiz ile irtibata geçtik.Yaşamış olduğu sıkıntıdan dolayı özür diliyoruz. En kısa zamanda şikayetinin giderileceği bilgisini verdik,müşterimize anlayışından dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yiğit Mağazacılık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön