01 Kasım 2016

Yiğit Mağazacılık Eksik Ürünlerim ve Gelemeyen Sevkiyat!

14 Eylül 2016 tarihinde Sultanbeyli Yiğit AVM'den almış olduğum çeyiz paketim n tamamı binbir zorlukla ve ısrarla gelmiş olup, geldiğinde dahi eksikler ile tamamlanmamıştır. Tam tamına 2. haftamı dolu dolu tamamlanmasına rağmen her aradığımda söylemiş oldukları tarihte ne teslimat ne de gecikme olacağına dahi bilgi verilmiştir. Bu kadar oyalama ve bu kadar duyarsız çalışanların aradığımda dahi telefonda azarlar gibi konuşup zorla çalıştırılmış gibi cevap veriyorlar!. Hangi yoldan denemem lazım, nasıl ürünleri almam lazım bilmiyorum. Mümkün olsa iptalini gerçekleştireceğim. Yardımcı olmanızı temenni ediyorum artık!

Bilge 2.529 Okunma

Cevaplar

  • Bilge 02 Kasım 2016

    Dün şikayetimi buradan bildirimden sonra Sultanbeyli Yiğit AVM şubesini arayıp benimle ilgilenen müşteri temsilcisi hanımefendi ile irtibata geçtim. Ve aradığımda bana müşteri temsilcisi ürünlerimin yarın geleceği bilgisini verdi. Buradaki şikayetimden önce kesinlikle hiçbir çalışanınız tarafından aranmadım. Şikayetim gerekli kişilere ulaştıki ardından güya sözüm ona teyit bilgisi amaçlı şahsıma geri bildirim yapıldı. Şikayetimden önce kesinlikle herhangi gecikme ve sevkiyat bildirimi yapılmadı. Ben teşekkür ederim yiğit avmnin bu kadar özverili çalışanlarına.

  • Yiğit Mağazacılık Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimizin şikayetini görmeden önce ,satış personeli arkadaşımız kendisini arayıp bilgi vermiştir. Ürünler şubede hazır bekliyor,02.11.2016 da sevkiyata çıkarılacak.Teslimat ve gecikme ile ilgili bilgiler daha öncesinde müşterimiz ile paylaşılmıştır. Şehir dışından gelen ürünler olduğu için gecikme yaşanmıştır.Müşterimize anlayışından dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Yiğit Mağazacılık.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön